BİLAL ÖZCAN YAZDI: CANISI NEDEN ÖLDÜ?

GAZETECİ BİLAL ÖZCAN, 'CANISI' VE DİĞER PEK ÇOK ŞARKIYLA MİLYONLARIN SEVGİSİNİ KAZANAN İBRAHİM ERKAL'IN BEYİN ÖLÜMÜNÜN GERÇEKLEŞMESİNİN ARDINDAN YAZDI.
detaylar için tıklayın

ÜYE GİRİŞİ

Kullanıcı Adı
Şifre

TRANS GÜZELLİK YARIŞMASI NE ZAMAN

CAĞLA AKALIN ANGEL OF TURKEY TRANS GÜZELLİK YARIŞMASI'NIN KURUCUSU ASYA DİLOVAN İLE BU SENE ÜÇÜNCÜSÜ DÜZENLENECEK YARIŞMAYI KONUŞTU.
detaylar için tıklayın
ARAMA
TACİZCİ ÜNLÜ KİM ?

14 YAŞINDAKİ KIZIN BABASI MÜZİK ŞİRKETİNİ BASTI VE AVAZI ÇIKTIĞI KADAR BAĞIRDI: KIZIMI SANA YEDİRMEM! GÖLGE KADIN'IN BU YAZISI KIYAMET KOPARTACAK!.
detaylar için tıklayın
DİZİ
POLİSİ
dizi polisi DİZİ POLİSİ YAZIYOR: MERYEM UZERLİ KOCASI ÖLMÜŞ DUL KADINLARA BENZEMİŞ!
SARIŞIN, GÜZELLER GÜZELİ, AMA BİR O KADAR DA SERT VE ELİ COPLU 'DİZİ POLİSİ' DİZİLERDE BEĞENDİKLERİNİ VE BEĞENMEDİKLERİNİ TEK TEK YAZDI... BAKIN 'DİZİ POLİSİ' K...
ANKET
2016-2017 SEZONUNUN ŞAMPİYONU KİM OLUR?
GALATASARAY
BEŞİKTAŞ
KONYASPOR
FENERBAHÇE
BURSASPOR
TRABZONSPOR
BAŞAKŞEHİR
OSMANLOSPOR

ŞEBNEM ÖZCAN YAZIYOR: VAHİDE GÖRDÜM EŞİNİN İLGİSİZLİĞİ SEBEBİYLE BOŞANIYOR

SEBNEM-OZCAN-YAZiYOR-VAHiDE-GORDUM-ESiNiN-iLGiSiZLiGi-SEBEBiYLE-BOSANiYOR 13 Kasım 2012 13:48

Vahide Gördüm ile Altan Gördüm çiftinin boşanma kararı hayranlarını şaşırtırken, boşanma nedeni olarak gazetelerde aldatma iddiaları ortaya atıldı. Önce bazı gazetelerde Altan Gördüm’ün çapkınlık yaptığı ileri sürüldü, sonra da Vahide Gördüm’ün genç bir müzisyenle arkadaşlık yaptığı ve eşini aldattığı yazıldı.
SEBEP TAMAMEN İLGİSİZLİK
Aileye çok yakın bir kaynak, boşanmaya karar veren kişinin Vahide Gördüm olduğunu ve bu iddiaların hiç birinin doğru
olmadığını belirterek şunları söyledi:

“Bu evliliğin sona ermesinin sebebi tamamen ‘ilgisizliktir. Vahide Gördüm'ün yakın zamanda atlattığı kanser hastalığı sürecinde, eşi Altan Gördüm kendisine gerekli desteği vermedi.Bu durum evliliklerinin sarsılmasında önemli rol oynadı. Vahide Hanım bu durumdan dolayı bizlere hiçbir yakarışta bulunmadı. Ama neyin ne olduğunu çevresinde bulunanlar, ailesi ve aileye yakın olanlar görüyordu. Altan Bey yapı olarak duyarlı bir insan değil. Vahide Hanım’ın hastalığının teşhisinin konulduğu ilk günlerde Altan Bey yanındaydı, eşiyle birlikte birkaç kez doktora gitti. Anak sonraki günlerde Vahide Gördüm tedavisiyle hep tek başına uğraştı. Bütün o kemoterapi seanslarına tek başına gitti. Altan Gördüm belki dizi film çekimlerinin yoğunluğundan, belki başka işlerinden eşini tedavi süresince çok yalnız bıraktı. Hastalığı süresince hep yalnız kalmak, ilgisizlik ve alakasızlık Vahide Hanım’ı bu karara almaya itti.”

"O MÜZİSYEN KIZININ ARKADAŞI"

Aileye çok yakın olan ancak isminin açıklanmasını istemeyen haber kaynağı, bir gazete tarafından Vahide Gördüm’ün sevgilisi olarak gösterilmeye çalışılan Piiz grubu müzisyeninin ise Vahide Altan Gördüm çiftinin kızlarının arkadaşı olduğunu sözlerine ekledi.  


HAZİRAN AYINDA ŞEBNEM ÖZCAN'A ANLATMIŞTI
Nitekim, Vahide Gördüm, Bugün gazetesi için Haziran ayında kendisiyle yaptığım röportajda tedavi süresince çok yalnız kaldığını vurgulamış ve şöyle konuşmuştu:
"Hastalığım boyunca hep yalnızdım, kemoterapi aldıktan sonra çok bitkin oluyordum, eve gelip 2 - 3 saat uyuyarak dinleniyordum, kızımın eve geleceği saatlerde beni iyi görsün diye yataktan kalkıp eşofmanlarımı giyip onu yatakta değil, ayakta karşılamaya gayret ediyordum"
Vahide Gördüm’ün o röportajda ayrılık kararı aldığını ima eden sözleri ise aynen şöyleydi:


- Bu hastalık size ne öğretti?
Kendim için yaşamam gerektiğini bana öğretti. Artık kendim için yaşamayı öğrendim. Bana bunu seneler önce söyleselerdi "Bir gün kendin için yaşayacaksın" deselerdi bunlar çok hamasi laflar diye gülüp geçerdim. Bunu ailemle de paylaştım. Artık ben kızımı büyüttüm, ne istediğini biliyor hedefi çok net, mutlu bir aile olarak yaşadık ama bundan sonra kendim için de yaşamayı düşünüyorum.

- Eşiniz buna ne diyor?
Saygı göstereceğine inanıyorum. Ben de ona saygı gösteriyorum. Artık 'hayır' demeyi bileceğim. Hayır demeyi bildim, becerdim. Evin de en fedakar çocuğuydum, en fedakar kadın oldum sonra da en fedakar anne oldum. Ama bunlar yapmam gereken şeyler olduğu için değildi, içimden gelerek yapmıştım. Bu hastalık bütün hayatımı değiştirdi.
HABER: ŞEBNEM ÖZCAN

 


Yorumlar

İLGİLİ HABERLER
DİĞER HABERLER
TUM-PLAJ-OZGE-OZPiRiNCCiYi-iZLEDi

TÜM PLAJ ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ'Yİ İZLEDİ!

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ, BUĞRA GÜLSOY İLE BAŞROLÜ PAYLAŞTIĞI ‘ACI TATLI EKŞİ’NİN SETİNE VERİLEN ARAYI SEVGİLİSİ BURAK YAMANTÜRK’LE ÇEŞME’DE GEÇİRİYOR.
Bomba Dedikodu

H.ŞENDİL HAMİLE Mİ?

HATİCE ŞENDİL İLE BURAK SAĞYAŞAR, MAYIS 2015'TE EVLENMİŞTİ. HATİCE ŞENDİL'İN HAMİLE OLDUĞU İDDİASINA SAĞYAŞAR'DAN YANIT GELDİ.
Laf Ebesi

KENAN BU SEZON YOK

KENDİSİ İÇİN YAZILAN İKİ DİZİYİ BEĞENMEYEN KENAN İMİRZALIOĞLU ÖNÜMÜZDEKİ SEZON EKRANDA OLMAYACAK.
Tv Dizi Kazanı

DALIŞ HOCASINI DÖVDÜ

‘LEYLA İLE MECNUN’ DİZİSİNDE CANLANDIRDIĞI ‘ERDAL BAKKAL’ KARAKTERİYLE ADINDAN SÖZ ETTİREN CENGİZ BOZKURT, GEÇEN HAFTA TATİL İÇİN GİTTİĞİ ANTALYA’NIN KAŞ İLÇESİNDE KARAKO...

ARZU SABANCI'DAN FLAŞ ASLIŞAH ALKOÇLAR VE ÖZGE ULUSOY YORUMU!

DENSA HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMER SABANCI’NIN BÜYÜK OĞLU HACI SABANCI, YAKLAŞIK DÖRT SENEDİR ÜNLÜ MANKEN ÖZGE ULUSOY’LA AŞK YAŞIYOR. ORTANCA OĞLU HAKAN İSE BİR YI...

SERENAY YOLLARDA...

ÜNLÜ OYUNCU VE MODEL SERENAY SARIKAYA, REKLAM YÜZÜ OLDUĞU MAVİ'NİN ÇEKİMLERİ İÇİN YURTDIŞINA ÇIKTI.

HAFTANIN EN İYİ MEKANLARI