BİLAL ÖZCAN YAZDI: CANISI NEDEN ÖLDÜ?

GAZETECİ BİLAL ÖZCAN, 'CANISI' VE DİĞER PEK ÇOK ŞARKIYLA MİLYONLARIN SEVGİSİNİ KAZANAN İBRAHİM ERKAL'IN BEYİN ÖLÜMÜNÜN GERÇEKLEŞMESİNİN ARDINDAN YAZDI.
detaylar için tıklayın

ÜYE GİRİŞİ

Kullanıcı Adı
Şifre

TRANS GÜZELLİK YARIŞMASI NE ZAMAN

CAĞLA AKALIN ANGEL OF TURKEY TRANS GÜZELLİK YARIŞMASI'NIN KURUCUSU ASYA DİLOVAN İLE BU SENE ÜÇÜNCÜSÜ DÜZENLENECEK YARIŞMAYI KONUŞTU.
detaylar için tıklayın
ARAMA
TACİZCİ ÜNLÜ KİM ?

14 YAŞINDAKİ KIZIN BABASI MÜZİK ŞİRKETİNİ BASTI VE AVAZI ÇIKTIĞI KADAR BAĞIRDI: KIZIMI SANA YEDİRMEM! GÖLGE KADIN'IN BU YAZISI KIYAMET KOPARTACAK!.
detaylar için tıklayın
DİZİ
POLİSİ
dizi polisi DİZİ POLİSİ YAZIYOR: MERYEM UZERLİ KOCASI ÖLMÜŞ DUL KADINLARA BENZEMİŞ!
SARIŞIN, GÜZELLER GÜZELİ, AMA BİR O KADAR DA SERT VE ELİ COPLU 'DİZİ POLİSİ' DİZİLERDE BEĞENDİKLERİNİ VE BEĞENMEDİKLERİNİ TEK TEK YAZDI... BAKIN 'DİZİ POLİSİ' K...
ANKET
2016-2017 SEZONUNUN ŞAMPİYONU KİM OLUR?
GALATASARAY
BEŞİKTAŞ
KONYASPOR
FENERBAHÇE
BURSASPOR
TRABZONSPOR
BAŞAKŞEHİR
OSMANLOSPOR

HALİL ERGUN KONUŞTU: HAZAL KAYA İLE FATMA GİRİK'İ BENDEN DAHA İYİ KİMSE ANLAYAMAZ

HALiL-ERGUN-KONUSTU-HAZAL-KAYA-iLE-FATMA-GiRiKi-BENDEN-DAHA-iYi-KiMSE-ANLAYAMAZ 29 Ekim 2012 12:54

10 ay önce ‘Gün Akşam Oldu’ isimli dizisi 4’üncü bölümde yayından kaldırılınca büyük şok yaşayan Halil Ergün, “Fatma Girik ve Hazal Kaya’yı benden iyi kimse anlayamaz, çektikleri acıyı, üzüntüyü yüreğimde hissettim” dedi.


Star TV’de yayınlanan Fatma Girik’in rol aldığı ‘Babalar ve Evlatlar’ dizisinin ve atv’de 6’ıncı bölümde bitirileceği duyurulan Hazal Kaya’nın oynadığı ‘Son Yaz Balkanlar’ isimli dizinin, sistemin kurbanları olduğunu kaydeden ünlü oyuncu şunları söyledi:


BÖYLE DİZİ ÇEKMEK KATLİAMDIR
“Aynı talihsizliği ben de yaşadım. Rol aldığım dizi yayından kaldırılınca çok üzüldüm. O nedenle Fatma ile Hazal’ın duydukları üzüntüyü ve acıyı yüreğimde hissettim. Kolay değil, emek verdiğiniz, ümit ve bel bağladığınız işiniz bir anda elinizden uçup gidiyor. Burada oyuncuların hiç bir suçu yoktur, suçlu yapımcı ve kanallardır. ‘Ya tutarsa’ mantığı ile dizi çekilmesi bir katliamdır. Yapımcılar yoğurt yapmak için göle maya çalar gibi dizi ve projeleri kanallara sunuyorlar.

Kanalın da dizilerin arkasında durması lazım. Çok iyi bir kadro da olsa geçen seneden tutmuş dizilerin karşısına yeni dizi koyuyorlar ve yeni dizinin tekrarını vermiyorlar."


Halil Ergün “Bunca yıllık tecrübeme dayanarak söylüyorum, bir dizinin tutması için dört unsurun yerine getirilmesi şart” diyerek şöyle devam etti:
 
KANAL ARKASINDA DURACAK
“Birincisi senaryo çok iyi olacak, ikincisi ona bağlı iyi seçilmiş bir cast olacak. Üç, yapımcı kanalla çok iyi bir anlaşma yapmış olacak.  Ve dört, kanal dizinin arkasında duracak.”


Ünlü oyuncu, oyuncuların ise yönetmenin kontrolünde işlerini yapmakla mükellef olduklarını belirterek şöyle konuştu:

“İstediğiniz kadar iyi senaryo ve cast’ınız olsun, kanal dizinin tekrarlarını gereği kadar ve değişik saatlerde vermezse iş yine zora girer. Yapımcının kanalla yapacağı anlaşmada hem dizinin tanıtımının gereği kadar yapılmasının, hem de dizi için kanal yönetiminin sağlam durmasının sağlanması gerekir. Çünkü piyasada rekabet çok büyük ve acımasız.
 
HAZAL KAYA ÇOK BAŞARILI BİR GENÇ
Bizlerin mesleği oyunculuktur ve gelir geçim kaynağımız budur. Fatma Girik iyi bir oyuncudur, sakın mücadelesinden vaz geçmesin, bir proje olmaz başka bir proje olur, başka projelerde yer alarak halkın karşısına çıkmalıdır,

Hazal Kaya da ümit veren çok başarılı bir genç. Onun da önünün açık olduğunu inanıyorum. Burada oyunculara düşen, içinde yer alacakları projeyi çok titizlikle seçmeleri gerekir.”

HABER: ŞEBNEM ÖZCAN


Yorumlar

İLGİLİ HABERLER
DİĞER HABERLER
TUM-PLAJ-OZGE-OZPiRiNCCiYi-iZLEDi

TÜM PLAJ ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ'Yİ İZLEDİ!

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ, BUĞRA GÜLSOY İLE BAŞROLÜ PAYLAŞTIĞI ‘ACI TATLI EKŞİ’NİN SETİNE VERİLEN ARAYI SEVGİLİSİ BURAK YAMANTÜRK’LE ÇEŞME’DE GEÇİRİYOR.
Bomba Dedikodu

H.ŞENDİL HAMİLE Mİ?

HATİCE ŞENDİL İLE BURAK SAĞYAŞAR, MAYIS 2015'TE EVLENMİŞTİ. HATİCE ŞENDİL'İN HAMİLE OLDUĞU İDDİASINA SAĞYAŞAR'DAN YANIT GELDİ.
Laf Ebesi

KENAN BU SEZON YOK

KENDİSİ İÇİN YAZILAN İKİ DİZİYİ BEĞENMEYEN KENAN İMİRZALIOĞLU ÖNÜMÜZDEKİ SEZON EKRANDA OLMAYACAK.
Tv Dizi Kazanı

DALIŞ HOCASINI DÖVDÜ

‘LEYLA İLE MECNUN’ DİZİSİNDE CANLANDIRDIĞI ‘ERDAL BAKKAL’ KARAKTERİYLE ADINDAN SÖZ ETTİREN CENGİZ BOZKURT, GEÇEN HAFTA TATİL İÇİN GİTTİĞİ ANTALYA’NIN KAŞ İLÇESİNDE KARAKO...

ARZU SABANCI'DAN FLAŞ ASLIŞAH ALKOÇLAR VE ÖZGE ULUSOY YORUMU!

DENSA HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMER SABANCI’NIN BÜYÜK OĞLU HACI SABANCI, YAKLAŞIK DÖRT SENEDİR ÜNLÜ MANKEN ÖZGE ULUSOY’LA AŞK YAŞIYOR. ORTANCA OĞLU HAKAN İSE BİR YI...

SERENAY YOLLARDA...

ÜNLÜ OYUNCU VE MODEL SERENAY SARIKAYA, REKLAM YÜZÜ OLDUĞU MAVİ'NİN ÇEKİMLERİ İÇİN YURTDIŞINA ÇIKTI.

HAFTANIN EN İYİ MEKANLARI