BİLAL ÖZCAN YAZDI: CANISI NEDEN ÖLDÜ?

GAZETECİ BİLAL ÖZCAN, 'CANISI' VE DİĞER PEK ÇOK ŞARKIYLA MİLYONLARIN SEVGİSİNİ KAZANAN İBRAHİM ERKAL'IN BEYİN ÖLÜMÜNÜN GERÇEKLEŞMESİNİN ARDINDAN YAZDI.
detaylar için tıklayın

ÜYE GİRİŞİ

Kullanıcı Adı
Şifre

TRANS GÜZELLİK YARIŞMASI NE ZAMAN

CAĞLA AKALIN ANGEL OF TURKEY TRANS GÜZELLİK YARIŞMASI'NIN KURUCUSU ASYA DİLOVAN İLE BU SENE ÜÇÜNCÜSÜ DÜZENLENECEK YARIŞMAYI KONUŞTU.
detaylar için tıklayın
ARAMA
TACİZCİ ÜNLÜ KİM ?

14 YAŞINDAKİ KIZIN BABASI MÜZİK ŞİRKETİNİ BASTI VE AVAZI ÇIKTIĞI KADAR BAĞIRDI: KIZIMI SANA YEDİRMEM! GÖLGE KADIN'IN BU YAZISI KIYAMET KOPARTACAK!.
detaylar için tıklayın
DİZİ
POLİSİ
dizi polisi DİZİ POLİSİ YAZIYOR: MERYEM UZERLİ KOCASI ÖLMÜŞ DUL KADINLARA BENZEMİŞ!
SARIŞIN, GÜZELLER GÜZELİ, AMA BİR O KADAR DA SERT VE ELİ COPLU 'DİZİ POLİSİ' DİZİLERDE BEĞENDİKLERİNİ VE BEĞENMEDİKLERİNİ TEK TEK YAZDI... BAKIN 'DİZİ POLİSİ' K...
ANKET
2016-2017 SEZONUNUN ŞAMPİYONU KİM OLUR?
GALATASARAY
BEŞİKTAŞ
KONYASPOR
FENERBAHÇE
BURSASPOR
TRABZONSPOR
BAŞAKŞEHİR
OSMANLOSPOR

ALTIN PORTAKAL'A ŞAİBE BULAŞTI!

14 Ekim 2012 14:14

Altın Portakal Film Festivali'nde ödüller dağıtıldı ancak tartışmalar bitmek bilmiyor. En İyi Erkek Oyuncu ödülünü, "Güzelliğin On Par' etmez" filmindeki rolüyle 13 yaşındaki Abdülkadir Tuncer’in kazanması ve filmin Avustu yapım olmasıskandal olarak yorumlandı.

KÜF FİLMİNİN YAPIMCISI SEVİLAY DEMİRCİ

BU FİLMİN FİNANSMANI YABANCI

Küf filminin yapımcısı Sevilay Demirci, filmin yönetmeni Hüseyin Tabak'a ateş püskürdü. Demirci, "Bu film Avusturya filmi değil mi?

Filmin yapıldığı yer, finansmanı yabancı. Montreal'de Avusturya filmi olarak yarışmış. Bu jürinin sorunu değil, festivalin sorunu. Çocuk oyuncunun da erkek oyuncu olarak değerlendirilmesini doğru bulmuyorum. Diğer kararlar da jürinin sanat, estetik anlayışıdır" dedi.

ELVEDA KATYA'NIN YÖNETMENİ AHMET SÖNMEZ:

BAŞKA BİR MATEMATİK VAR

Elveda Katya'nın yönetmeni Ahmet Sönmez'in tepkisi ise başrol oyuncusu Kadir İnanır'a ödül verilmemesi oldu.

Sönmez, "En İyi Erkek ödülünü İnanır'ın alacağını düşünüyorduk. Jüri bir çocuğa ödül vermesi bizi çok şaşırttı. Ancak umut veren oyuncu ödülünü alabilirdi. Festivalin daha başka bir matematiği varmış. Kadir İnanır'a bu ülkede yıllardır haksızlık edildi ve edilmeye devam ediliyor. Burada bir çocuğa En İyi Erkek oyuncu ödülü verilerek Altın Portakal'a şaibe bulaştı. Kadir İnanır bunu hak etmedi' dedi.

GÜZELLİĞİN ON PAR'ETMEZ"İN, YÖNETMENİ HÜSEYİN TABAK:

ÖDÜL ALINCA ELEŞTİRİLER ART ARDA GELMEYE BAŞLADI

Güzelliğin On Par'etmez"in, yönetmeni Hüseyin Tabak, gelen tepkilere cevap verdi. Tabak, "Bir haftadır buradayım hiç kimseden bu konuda eleştiri almadım. Şimdi ödül alınca çok duymaya başladım. Biz hepimiz

Türk'üz. Filmin ana dili Türkçe. Ortak yapımcımız yurtdışından. Nuri Bilge Ceylan da dışardan para alıyor. Dışarıdan para alalım ki bu filmi yapalım" diye konuştu.

 

OKAN IŞIK - BUGÜN GAZETESİ

Yorumlar

İLGİLİ HABERLER
DİĞER HABERLER
TUM-PLAJ-OZGE-OZPiRiNCCiYi-iZLEDi

TÜM PLAJ ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ'Yİ İZLEDİ!

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ, BUĞRA GÜLSOY İLE BAŞROLÜ PAYLAŞTIĞI ‘ACI TATLI EKŞİ’NİN SETİNE VERİLEN ARAYI SEVGİLİSİ BURAK YAMANTÜRK’LE ÇEŞME’DE GEÇİRİYOR.
Bomba Dedikodu

H.ŞENDİL HAMİLE Mİ?

HATİCE ŞENDİL İLE BURAK SAĞYAŞAR, MAYIS 2015'TE EVLENMİŞTİ. HATİCE ŞENDİL'İN HAMİLE OLDUĞU İDDİASINA SAĞYAŞAR'DAN YANIT GELDİ.
Laf Ebesi

KENAN BU SEZON YOK

KENDİSİ İÇİN YAZILAN İKİ DİZİYİ BEĞENMEYEN KENAN İMİRZALIOĞLU ÖNÜMÜZDEKİ SEZON EKRANDA OLMAYACAK.
Tv Dizi Kazanı

DALIŞ HOCASINI DÖVDÜ

‘LEYLA İLE MECNUN’ DİZİSİNDE CANLANDIRDIĞI ‘ERDAL BAKKAL’ KARAKTERİYLE ADINDAN SÖZ ETTİREN CENGİZ BOZKURT, GEÇEN HAFTA TATİL İÇİN GİTTİĞİ ANTALYA’NIN KAŞ İLÇESİNDE KARAKO...

ARZU SABANCI'DAN FLAŞ ASLIŞAH ALKOÇLAR VE ÖZGE ULUSOY YORUMU!

DENSA HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMER SABANCI’NIN BÜYÜK OĞLU HACI SABANCI, YAKLAŞIK DÖRT SENEDİR ÜNLÜ MANKEN ÖZGE ULUSOY’LA AŞK YAŞIYOR. ORTANCA OĞLU HAKAN İSE BİR YI...

SERENAY YOLLARDA...

ÜNLÜ OYUNCU VE MODEL SERENAY SARIKAYA, REKLAM YÜZÜ OLDUĞU MAVİ'NİN ÇEKİMLERİ İÇİN YURTDIŞINA ÇIKTI.

HAFTANIN EN İYİ MEKANLARI