BİLAL ÖZCAN YAZDI: CANISI NEDEN ÖLDÜ?

GAZETECİ BİLAL ÖZCAN, 'CANISI' VE DİĞER PEK ÇOK ŞARKIYLA MİLYONLARIN SEVGİSİNİ KAZANAN İBRAHİM ERKAL'IN BEYİN ÖLÜMÜNÜN GERÇEKLEŞMESİNİN ARDINDAN YAZDI.
detaylar için tıklayın

ÜYE GİRİŞİ

Kullanıcı Adı
Şifre

TRANS GÜZELLİK YARIŞMASI NE ZAMAN

CAĞLA AKALIN ANGEL OF TURKEY TRANS GÜZELLİK YARIŞMASI'NIN KURUCUSU ASYA DİLOVAN İLE BU SENE ÜÇÜNCÜSÜ DÜZENLENECEK YARIŞMAYI KONUŞTU.
detaylar için tıklayın
ARAMA
TACİZCİ ÜNLÜ KİM ?

14 YAŞINDAKİ KIZIN BABASI MÜZİK ŞİRKETİNİ BASTI VE AVAZI ÇIKTIĞI KADAR BAĞIRDI: KIZIMI SANA YEDİRMEM! GÖLGE KADIN'IN BU YAZISI KIYAMET KOPARTACAK!.
detaylar için tıklayın
DİZİ
POLİSİ
dizi polisi DİZİ POLİSİ YAZIYOR: MERYEM UZERLİ KOCASI ÖLMÜŞ DUL KADINLARA BENZEMİŞ!
SARIŞIN, GÜZELLER GÜZELİ, AMA BİR O KADAR DA SERT VE ELİ COPLU 'DİZİ POLİSİ' DİZİLERDE BEĞENDİKLERİNİ VE BEĞENMEDİKLERİNİ TEK TEK YAZDI... BAKIN 'DİZİ POLİSİ' K...
ANKET
2016-2017 SEZONUNUN ŞAMPİYONU KİM OLUR?
GALATASARAY
BEŞİKTAŞ
KONYASPOR
FENERBAHÇE
BURSASPOR
TRABZONSPOR
BAŞAKŞEHİR
OSMANLOSPOR

SURATIMA TÜKÜRECEK ADAM DAHA ANASININ KARNINDAN DOĞMADI!

SURATiMA-TUKURECEK-ADAM-DAHA-ANASiNiN-KARNiNDAN-DOGMADi 03 Ekim 2012 20:28

"Onun yüzüne tüküreceğim" diyen Demet Akalın'a Alişan'dan cevap geldi

 

İşte Alişan'ın sözleri :  

 

* 'Bu konuyla ilgili 1 aydır ' neden susuyorsun ' diyen bir çok insan var . Benim susmamın nedeni şu: Susarak cevap verdiğimi zannediyorum . Susmamın tek nedeni aramızda 8 yıl süren dostluk . Beraber yemişliğimiz , içmişliğimiz , evlerimize gelip gitmemiz ve şu anda evli olması . Ama Demet geçmişte benim için farklı biri olduğu için konuşmamayı uygun gördüm . Bana her sorduklarında söylediğim şey şuydu ; bizim aramızda 8 yıllık bir dostluk vardı . Bunu basın yoluyla anlatmak yerine eşiyle konuşurum . Çünkü eşi Okan kardeşim yaşında ve kardeşim gibi gördüğüm biri . Okan ' la bu konuyla ilgili bir kaç kez konuştum . Sustum sustum hep bir şeyler konuşuldu '

 

* Her insan namusu ve şerefi için yaşar. Çünkü bu hayatta her şey olabilirsin ama senin karakterinle ilgili yapılan yorumlar yapılıyorsa , şerefinle ilgili bazı şeyler söyleniyorsa bunları kaldıramadığım için konuşmaya karar verdim . '

 

* Zaman zaman kavga ettiğimiz oldu ama burada çok ağır bir laf var . Görürsem bilmem ne yapacağım demesi bir hanımefendiye yakışmayacak bir üslup . Bunu bana söyleyen bir erkek olsaydı tavrım çok daha farklı olabilirdi . Sadece şunu söyleyeyim bu çok ağır bir laf . Bunu hiç söylenmemiş olarak kabul ediyorum ' şeklinde konuştu . 

 

 *Bana olan kininin nedenini anlamış değilim ve sana kavga ettiğimiz gün yazdığım bir mesaj vardı .  'Senin hakkında kötü konuşan biri benim düşmanımdır' dedim . Benim dostluk ve kardeşlik anlayışımda şu var ; eğer benim dostuma , kardeşime birisi kötü bir şey yapıyorsa benim için bir hiçtir ve ben o hareketi bana yapılmış gibi hissederek o insanı hayatımdan direk çıkarırım . Sana niye peki yazdım çünkü sen 8 yıllık dostuna inanmıyorsan benim senin hakkında bir şey söyleyeceğime inanıyorsan ki ; Okan ' la bunu çok konuştum , her zaman hesaplaşırız . Ama bir kaç kez ' suratına türküreceğim diye konuşman hiç yakışmadı . Benim suratıma tükürecek adam daha anasının karnında doğmadı.

MAGAZİN DUAYENİ'NİN NOTU:
Sevgili Alişan seni ne kadar sevdiğimi bilirsin. Sen her şeyden önce rahmetli Hilmi Topaloğlu'nun bana emanetisin. Star TV'nin İkitelli'deki binasında rahmetlinin, seni kendi elleriyle getirip tanıştırdığı o günü ben hiç unutmadım.
Hilmi'nin o gün orada söylediklerini de... O anlamlı sözleri senin de iyi hatırladığına eminim.

O nedenle Alişan, sana zarar verecek hiç bir şey yazıp çizmeyeceğimi, ekranda da söylemeyeceğimi, sana söyleyeceklerimin sadece bir ağabeyin kardeşine sözleri gibi olacağını tahmin edersin.

Alişan, Demet'le girdiğiniz bu polemikten vazgeçin. Bu iş ikinize de zarar veriyor farkında değil misiniz? Bu saçma kavga senden reyting bile götürür, haberin olsun.

Ve sevgili Demet Akalın; zaman zaman seni çok sert eleştirsem de, işini her zaman takdir ettiğimi bilirsin. Sen çok akıllı ve çok çalışkan bir sanatçısın. Lütfen tüm mücadeleni işin için ver. 4 yıl önce Sezen Aksu'nun, evinde sana söylediklerini hatırla ve bitir artık şu kuru, faydasız polemiği.

Kimse, ne için kavga ettiğinizi bile hala anlamış değil. Sadece kırıcı sözlerinizle, gülüp eğlenen düşmanlarınızı sevindirdiğinizi görün artık.

İkinizi de yanaklarınızdan öperim.

MAGAZİNDUAYENİ


 

 


Yorumlar

İLGİLİ HABERLER
DİĞER HABERLER
TUM-PLAJ-OZGE-OZPiRiNCCiYi-iZLEDi

TÜM PLAJ ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ'Yİ İZLEDİ!

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ, BUĞRA GÜLSOY İLE BAŞROLÜ PAYLAŞTIĞI ‘ACI TATLI EKŞİ’NİN SETİNE VERİLEN ARAYI SEVGİLİSİ BURAK YAMANTÜRK’LE ÇEŞME’DE GEÇİRİYOR.
Bomba Dedikodu

H.ŞENDİL HAMİLE Mİ?

HATİCE ŞENDİL İLE BURAK SAĞYAŞAR, MAYIS 2015'TE EVLENMİŞTİ. HATİCE ŞENDİL'İN HAMİLE OLDUĞU İDDİASINA SAĞYAŞAR'DAN YANIT GELDİ.
Laf Ebesi

KENAN BU SEZON YOK

KENDİSİ İÇİN YAZILAN İKİ DİZİYİ BEĞENMEYEN KENAN İMİRZALIOĞLU ÖNÜMÜZDEKİ SEZON EKRANDA OLMAYACAK.
Tv Dizi Kazanı

DALIŞ HOCASINI DÖVDÜ

‘LEYLA İLE MECNUN’ DİZİSİNDE CANLANDIRDIĞI ‘ERDAL BAKKAL’ KARAKTERİYLE ADINDAN SÖZ ETTİREN CENGİZ BOZKURT, GEÇEN HAFTA TATİL İÇİN GİTTİĞİ ANTALYA’NIN KAŞ İLÇESİNDE KARAKO...

ARZU SABANCI'DAN FLAŞ ASLIŞAH ALKOÇLAR VE ÖZGE ULUSOY YORUMU!

DENSA HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMER SABANCI’NIN BÜYÜK OĞLU HACI SABANCI, YAKLAŞIK DÖRT SENEDİR ÜNLÜ MANKEN ÖZGE ULUSOY’LA AŞK YAŞIYOR. ORTANCA OĞLU HAKAN İSE BİR YI...

SERENAY YOLLARDA...

ÜNLÜ OYUNCU VE MODEL SERENAY SARIKAYA, REKLAM YÜZÜ OLDUĞU MAVİ'NİN ÇEKİMLERİ İÇİN YURTDIŞINA ÇIKTI.

HAFTANIN EN İYİ MEKANLARI