BİLAL ÖZCAN YAZDI: CANISI NEDEN ÖLDÜ?

GAZETECİ BİLAL ÖZCAN, 'CANISI' VE DİĞER PEK ÇOK ŞARKIYLA MİLYONLARIN SEVGİSİNİ KAZANAN İBRAHİM ERKAL'IN BEYİN ÖLÜMÜNÜN GERÇEKLEŞMESİNİN ARDINDAN YAZDI.
detaylar için tıklayın

ÜYE GİRİŞİ

Kullanıcı Adı
Şifre

TRANS GÜZELLİK YARIŞMASI NE ZAMAN

CAĞLA AKALIN ANGEL OF TURKEY TRANS GÜZELLİK YARIŞMASI'NIN KURUCUSU ASYA DİLOVAN İLE BU SENE ÜÇÜNCÜSÜ DÜZENLENECEK YARIŞMAYI KONUŞTU.
detaylar için tıklayın
ARAMA
TACİZCİ ÜNLÜ KİM ?

14 YAŞINDAKİ KIZIN BABASI MÜZİK ŞİRKETİNİ BASTI VE AVAZI ÇIKTIĞI KADAR BAĞIRDI: KIZIMI SANA YEDİRMEM! GÖLGE KADIN'IN BU YAZISI KIYAMET KOPARTACAK!.
detaylar için tıklayın
DİZİ
POLİSİ
dizi polisi DİZİ POLİSİ YAZIYOR: MERYEM UZERLİ KOCASI ÖLMÜŞ DUL KADINLARA BENZEMİŞ!
SARIŞIN, GÜZELLER GÜZELİ, AMA BİR O KADAR DA SERT VE ELİ COPLU 'DİZİ POLİSİ' DİZİLERDE BEĞENDİKLERİNİ VE BEĞENMEDİKLERİNİ TEK TEK YAZDI... BAKIN 'DİZİ POLİSİ' K...
ANKET
2016-2017 SEZONUNUN ŞAMPİYONU KİM OLUR?
GALATASARAY
BEŞİKTAŞ
KONYASPOR
FENERBAHÇE
BURSASPOR
TRABZONSPOR
BAŞAKŞEHİR
OSMANLOSPOR

“İPEK’DE KUTSAL BAKİRE MERYEM DEĞİL!”

03 Ekim 2012 12:37

İpek Tuzcuoğlu'nun 8 ay süren evliliğinin ardından geçen perşembe tek celsede boşandığı Enver Selim Kurdoğlu hakkında ortaya atılan iddialar gündeme bomba gibi düştü.

İddiaya göre Tuzcuoğlu eşinin hakkında pek çok dolandırıcılık davası olan sabıkalı bir adam olduğunu öğrenince şoka girmiş ve boşanma kararı almıştı. Kurdoğlu ise hakkındaki iddialarla ilgili şöyle konuştu:

"İddialar çirkin ve yalan. Ayrıca bir insan dolandırıcı olsa bile böyle bir yayın yapamazsınız. Evet, cezaevine girdim ve birçok suçtan yargılandım ama yüz kızartıcı bir suçtan dolayı hapis yatmadım. Neden hapis yattığım bana kalsın. Antalya'da hakkımda 2 ayrı dava açıldı, biri dolandırıcılık davasıydı. Alacak verecek meselesiydi. İzmir'de de hakkımda 4 ayrı suçtan soruşturma açıldı. Dini nikah yapmaktan para cezasına çarptırıldım falan... Bunların 3'ü hakkında takipsizlik kararı verilmiş. Benim e-devlet şifrem zaten İpek'in elindeydi. Kimse çıkıp bilmiyormuş gibi davranmasın, ayrıca karşımdaki kişi de kutsal bakire Meryem değil. google'a girip İpek Tuzcuoğlu yazarsanız ne olduğu ortada zaten. Herkes haddini bilip otursun. İpek'i eski eşi Yener ne kadar dolandırmış herkes onu araştırsın. Eski kocasının altındaki tekneyi İpek almış. Adamla boşanmak için 100 bin TL ödemiş."

"2 milyon harcadım"

İpek Tuzcuoğlu ile evliliği boyunca 2 milyon TL'ye yakın para harcadığını öne süren Kurdoğlu, "İpek ile bir tek boşanma nedenimiz var, o da şiddetli geçimsizliktir. Haziran ayında boşanmayı istedim. Üç evlilik yapan biri olarak İpek de bunu kabul etti. Sonra barıştık. Son iki ayımızda da ben evi terk etmiştim zaten. Biz ilişkimizin başından beri hiç anlaşamadık. 18 Kasım'da Elvan Nurkaya isimli eski kız arkadaşım televizyona çıkıp benimle ilgili "İpek nişanlımı çaldı" dediği günden beri bizim İpek'le aramız çok kötü. Bir saat sonra kız çıkıp konuşmalarını geri aldı ama ben hayatımda duymadığım lafları İpek'ten duydum. 'Bana adam mısın sen? Or... teki çıkıp benim hakkımda konuşuyor' dedi. Siz kimsiniz benim üzerimden televizyonda atışıyorsunuz?' dedi. Bu sözleri kimse kaldıramaz ama sonra özür dileyince onunla evlendim. Sanatçı olduğu için egosunu gözönüne almak zorundaydım. İnsan sevince bazı şeyleri görmezden geliyor ama bir yerden sonra her şey bitiyor" diye konuştu.

İşte Kurdoğlu'nun kendi ağzından dava listesi:

Kurdoğlu bugüne kadar hakkında açılmış dava listesini de şöyle sıraladı:

REŞİT MAĞDURU ZORLA ALIKOYMA Sene 1990 İzmir BERAAT

TEHDİT, SÖVME Sene 1990 İzmir 600.000TL Para cezası(Eski para ile)

REŞİT MAĞDUREYİ SİLAH ZORU İLE KAÇIRMA Sene 1991 İzmir BERAAT (Karar öncesi CEZAEVİ)

DARP Sene 1991 İzmir 960.000TL Para cezası(Eski para ile)

KIRIKLI DARP Sene 1991 İzmir 1.380.000TL Para cezası(Eski para ile)

MESKENE TECAVÜZ, TEHDİT Sene 1992 Ankara 1 SENE 9 AY HAPİS CEZASI (Ertelendi)

MESKUN MAHALDE ATEŞ ETMEK Sene 1993 Ankara 960.000TL(Eski Para ile)

MAL BEYANINDA BULUNMAMAK Sene 1993 Ankara 10 gün hapis cezası (Cezaevi 2 gün)

ULUSLARARASI UYUŞTURUCU KAÇAKÇILIĞI Sene 1994 (19 gün Cezaevi, ara karar TAHLİYE) BERAAT

DARP İLE CİNAYETE EKSİK TEŞEBBÜS Sene 1997 İstanbul (yanlış teşhis) TAKİPSİZLİK

ÖLÜM İLE TEHDİT Sene 2001 Ankara TAKİPSİZLİK

TEHDİT, SÖVME Sene 2001 Ankara TAKİPSİZLİK

ÖLÜM İLE TEHDİT, SÖVME Sene 2001 İstanbul TAKİPSİZLİK

TEHDİT, SÖVME Sene 2001 Ankara TAKİPSİZLİK

DOLANDIRICILIK, TEHDİT, RESMİ NİKAH OLMADAN DİNİ NİKAH MERASİMİ DÜZENLEMEK Sene 2005 İzmir BERAAT (Sadece Resmi nikah olmadan dini nikah merasimi düzenlemekten 6 ay hapis cezası, ceza erteleme)

DOLANDIRICILIK Sene 2005 İzmir TAKİPSİZLİK

SUÇ İŞLEMEK AMAÇLI TEŞEKKÜL OLUŞTURMAK VE YÖNETMEK Antalya Sene 2008 (Ara karar ile BERAAT) Ancak ara karar alınıncaya kadar CEZAEVİ

DOLANDIRICILIK Sene 2009 Antalya BERAAT

DOLANDIRICILIK Sene 2009 Antalya 25 ay hapis cezası kararı Yargıtay'dan davanın HUKUK DAVASI KAPSAMINDA alacak-verecek davası olarak görülmesine karar verdi

RESMİ EVRAKTA SAHTECİLİK Sene 2009 Antalya BERAAT

TEHDİT, SÖVME Sene 2009 Antalya 1 sene 8 ay hapis cezası, Yargıtayda

HİLELİ İFLAS Sene 2010 Antalya 2 sene hapis cezası Yargıtay tarafından bozularak BERAAT

TEHDİT, SÖVME Sene 2011 İstanbul 1 sene 3 ay hapis cezası Yargıtay'da


Yorumlar

İLGİLİ HABERLER
DİĞER HABERLER
TUM-PLAJ-OZGE-OZPiRiNCCiYi-iZLEDi

TÜM PLAJ ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ'Yİ İZLEDİ!

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ, BUĞRA GÜLSOY İLE BAŞROLÜ PAYLAŞTIĞI ‘ACI TATLI EKŞİ’NİN SETİNE VERİLEN ARAYI SEVGİLİSİ BURAK YAMANTÜRK’LE ÇEŞME’DE GEÇİRİYOR.
Bomba Dedikodu

H.ŞENDİL HAMİLE Mİ?

HATİCE ŞENDİL İLE BURAK SAĞYAŞAR, MAYIS 2015'TE EVLENMİŞTİ. HATİCE ŞENDİL'İN HAMİLE OLDUĞU İDDİASINA SAĞYAŞAR'DAN YANIT GELDİ.
Laf Ebesi

KENAN BU SEZON YOK

KENDİSİ İÇİN YAZILAN İKİ DİZİYİ BEĞENMEYEN KENAN İMİRZALIOĞLU ÖNÜMÜZDEKİ SEZON EKRANDA OLMAYACAK.
Tv Dizi Kazanı

DALIŞ HOCASINI DÖVDÜ

‘LEYLA İLE MECNUN’ DİZİSİNDE CANLANDIRDIĞI ‘ERDAL BAKKAL’ KARAKTERİYLE ADINDAN SÖZ ETTİREN CENGİZ BOZKURT, GEÇEN HAFTA TATİL İÇİN GİTTİĞİ ANTALYA’NIN KAŞ İLÇESİNDE KARAKO...

ARZU SABANCI'DAN FLAŞ ASLIŞAH ALKOÇLAR VE ÖZGE ULUSOY YORUMU!

DENSA HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMER SABANCI’NIN BÜYÜK OĞLU HACI SABANCI, YAKLAŞIK DÖRT SENEDİR ÜNLÜ MANKEN ÖZGE ULUSOY’LA AŞK YAŞIYOR. ORTANCA OĞLU HAKAN İSE BİR YI...

SERENAY YOLLARDA...

ÜNLÜ OYUNCU VE MODEL SERENAY SARIKAYA, REKLAM YÜZÜ OLDUĞU MAVİ'NİN ÇEKİMLERİ İÇİN YURTDIŞINA ÇIKTI.

HAFTANIN EN İYİ MEKANLARI