BİLAL ÖZCAN YAZDI: CANISI NEDEN ÖLDÜ?

GAZETECİ BİLAL ÖZCAN, 'CANISI' VE DİĞER PEK ÇOK ŞARKIYLA MİLYONLARIN SEVGİSİNİ KAZANAN İBRAHİM ERKAL'IN BEYİN ÖLÜMÜNÜN GERÇEKLEŞMESİNİN ARDINDAN YAZDI.
detaylar için tıklayın

ÜYE GİRİŞİ

Kullanıcı Adı
Şifre

TRANS GÜZELLİK YARIŞMASI NE ZAMAN

CAĞLA AKALIN ANGEL OF TURKEY TRANS GÜZELLİK YARIŞMASI'NIN KURUCUSU ASYA DİLOVAN İLE BU SENE ÜÇÜNCÜSÜ DÜZENLENECEK YARIŞMAYI KONUŞTU.
detaylar için tıklayın
ARAMA
TACİZCİ ÜNLÜ KİM ?

14 YAŞINDAKİ KIZIN BABASI MÜZİK ŞİRKETİNİ BASTI VE AVAZI ÇIKTIĞI KADAR BAĞIRDI: KIZIMI SANA YEDİRMEM! GÖLGE KADIN'IN BU YAZISI KIYAMET KOPARTACAK!.
detaylar için tıklayın
DİZİ
POLİSİ
dizi polisi DİZİ POLİSİ YAZIYOR: MERYEM UZERLİ KOCASI ÖLMÜŞ DUL KADINLARA BENZEMİŞ!
SARIŞIN, GÜZELLER GÜZELİ, AMA BİR O KADAR DA SERT VE ELİ COPLU 'DİZİ POLİSİ' DİZİLERDE BEĞENDİKLERİNİ VE BEĞENMEDİKLERİNİ TEK TEK YAZDI... BAKIN 'DİZİ POLİSİ' K...
ANKET
2016-2017 SEZONUNUN ŞAMPİYONU KİM OLUR?
GALATASARAY
BEŞİKTAŞ
KONYASPOR
FENERBAHÇE
BURSASPOR
TRABZONSPOR
BAŞAKŞEHİR
OSMANLOSPOR

ÜZERİNE BENZİN DÖKÜLEREK KATLEDİLEN KIZ KARDEŞİ İÇİN ŞARKI YAPTI, KLİP ÇEKTİ!

UZERiNE-BENZiN-DOKULEREK-KATLEDiLEN-KiZ-KARDESi-iCiN-SARKi-YAPTi-KLiP-CEKTi 26 Eylül 2017 10:21

KADINA ŞİDDETİ KINAYAN SANATÇI CEMAL GÜNEY ÖLDÜRÜLEN KIZ KARDEŞİ İÇİN KLİP ÇEKTİ

 

Kız kardeşinin üzerine benzin dökülüp yakılmasından sonra isyanını şarkı ve kliple anlatan sanatçı Cemal Güney “Lüften kadına yapılan şiddet son bulsun” diyor.

 

6 ay önce Muğla’da yalnız yaşadığı evinde üzerine benzin dökülerek yakılan 41 yaşındaki kız kardeşi Elmas Başdüzen’in anısını yaşatmak, kadınlara yapılan saldırıları kınamak ve sesini duyurmak için kız kardeşine şarkı yapıp klip çeken sanatçı Cemal Güney, ”Bizim yaşadığımız bu acı ve talihsiz olayın bir daha yaşanmaması ve kadınlarımıza yapılan bu tür saldırıların son bulması için bu şarkı toplumumuza ve yetkililere yapılan bir haykırış ve çağrıdır.” diyor.

 

Acısının daha çok taze ve yeni olduğunu anlatan Cemal Güney son yıllarda kadına yapılan şiddet ve saldırıların arttığına dikkat çeken sanatçı en kötü örneği kendisinin yaşadığını belirterek bunlara tepkisiz kalmamanın gerektiğini ve müzik ile de bir haykırış ve çağrı yapılabileceğini kanıtlamak için “Ayna” isimle şarkısını öldürülen kız kardeşine adadığını anlatıyor.

 

YETİŞTİRME YURDUNDA BÜYÜDÜ

 

Ünlü sanatçılara verdiği besteler ile tanınan piyanist kökenli sanatçı Cemal Güney 13 yaşından beri sahnelerde olduğunu söylüyor. Çocuk yaşta yetiştirme yurduna bırakıldığını da anlatan sanatçı Cemal Güney büyük acılar yaşayarak tek başına mücadelesiyle bugünlere geldiğini, ama acıların kendisini yine yalnız bırakmadığı belirterek şöyle konuşuyor:

 

”Bu günlere gelene kadar 4 albüm yaptım 3 klip çektim ancak bu sektörde bir yerlere gelebilmek için büyük çabalar  sarfetmek gerekli. Herkes menfaat ilişkileri içinde ne yazık ki iyi bir şeyler yapsanız bile sizi ön plana çıkartmıyorlar.

 

ŞİDDET GÖREN KADINLARIN SAVUNUCUSUYUM

 

Son yaşadığım acıda her şeye tuz biber ekti. Muğla’da hemşirelik yapan kız kardeşime uyuşturucu bağımlısı bir kişi dadanmış ve sonuç feci bir şekilde ölümle sonuçlandı.” 

 

Bundan sonra kendini şiddet gören ve kadınlara adadığını söyleyen Cemal Güney, Yaptığım şarkılar ile onların sesini bir an olsun duyurabilirsem ne mutlu bana. İlk olarak acısını yaşadığım kız kardeşime klip çekerek yapmaya başladığım. İnşallah bu mesaj gerekli yerlere ulaşır. Onlara bir nebze faydam dokunursa ne mutlu bana.” diye konuşuyor.

 

İŞTE GENÇ SANATÇI CEMAL GÜNEY'İN CİNAYETE KURBAN GİDEN KARDEŞİ İÇİN YAPTIĞI O ŞARKI, KLİBİ İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN...


Yorumlar

DİĞER HABERLER
TUM-PLAJ-OZGE-OZPiRiNCCiYi-iZLEDi

TÜM PLAJ ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ'Yİ İZLEDİ!

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ, BUĞRA GÜLSOY İLE BAŞROLÜ PAYLAŞTIĞI ‘ACI TATLI EKŞİ’NİN SETİNE VERİLEN ARAYI SEVGİLİSİ BURAK YAMANTÜRK’LE ÇEŞME’DE GEÇİRİYOR.
Bomba Dedikodu

H.ŞENDİL HAMİLE Mİ?

HATİCE ŞENDİL İLE BURAK SAĞYAŞAR, MAYIS 2015'TE EVLENMİŞTİ. HATİCE ŞENDİL'İN HAMİLE OLDUĞU İDDİASINA SAĞYAŞAR'DAN YANIT GELDİ.
Laf Ebesi

KENAN BU SEZON YOK

KENDİSİ İÇİN YAZILAN İKİ DİZİYİ BEĞENMEYEN KENAN İMİRZALIOĞLU ÖNÜMÜZDEKİ SEZON EKRANDA OLMAYACAK.
Tv Dizi Kazanı

DALIŞ HOCASINI DÖVDÜ

‘LEYLA İLE MECNUN’ DİZİSİNDE CANLANDIRDIĞI ‘ERDAL BAKKAL’ KARAKTERİYLE ADINDAN SÖZ ETTİREN CENGİZ BOZKURT, GEÇEN HAFTA TATİL İÇİN GİTTİĞİ ANTALYA’NIN KAŞ İLÇESİNDE KARAKO...

ARZU SABANCI'DAN FLAŞ ASLIŞAH ALKOÇLAR VE ÖZGE ULUSOY YORUMU!

DENSA HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMER SABANCI’NIN BÜYÜK OĞLU HACI SABANCI, YAKLAŞIK DÖRT SENEDİR ÜNLÜ MANKEN ÖZGE ULUSOY’LA AŞK YAŞIYOR. ORTANCA OĞLU HAKAN İSE BİR YI...

SERENAY YOLLARDA...

ÜNLÜ OYUNCU VE MODEL SERENAY SARIKAYA, REKLAM YÜZÜ OLDUĞU MAVİ'NİN ÇEKİMLERİ İÇİN YURTDIŞINA ÇIKTI.

HAFTANIN EN İYİ MEKANLARI