BİLAL ÖZCAN YAZDI: CANISI NEDEN ÖLDÜ?

GAZETECİ BİLAL ÖZCAN, 'CANISI' VE DİĞER PEK ÇOK ŞARKIYLA MİLYONLARIN SEVGİSİNİ KAZANAN İBRAHİM ERKAL'IN BEYİN ÖLÜMÜNÜN GERÇEKLEŞMESİNİN ARDINDAN YAZDI.
detaylar için tıklayın

ÜYE GİRİŞİ

Kullanıcı Adı
Şifre

TRANS GÜZELLİK YARIŞMASI NE ZAMAN

CAĞLA AKALIN ANGEL OF TURKEY TRANS GÜZELLİK YARIŞMASI'NIN KURUCUSU ASYA DİLOVAN İLE BU SENE ÜÇÜNCÜSÜ DÜZENLENECEK YARIŞMAYI KONUŞTU.
detaylar için tıklayın
ARAMA
TACİZCİ ÜNLÜ KİM ?

14 YAŞINDAKİ KIZIN BABASI MÜZİK ŞİRKETİNİ BASTI VE AVAZI ÇIKTIĞI KADAR BAĞIRDI: KIZIMI SANA YEDİRMEM! GÖLGE KADIN'IN BU YAZISI KIYAMET KOPARTACAK!.
detaylar için tıklayın
DİZİ
POLİSİ
dizi polisi DİZİ POLİSİ YAZIYOR: MERYEM UZERLİ KOCASI ÖLMÜŞ DUL KADINLARA BENZEMİŞ!
SARIŞIN, GÜZELLER GÜZELİ, AMA BİR O KADAR DA SERT VE ELİ COPLU 'DİZİ POLİSİ' DİZİLERDE BEĞENDİKLERİNİ VE BEĞENMEDİKLERİNİ TEK TEK YAZDI... BAKIN 'DİZİ POLİSİ' K...
ANKET
2016-2017 SEZONUNUN ŞAMPİYONU KİM OLUR?
GALATASARAY
BEŞİKTAŞ
KONYASPOR
FENERBAHÇE
BURSASPOR
TRABZONSPOR
BAŞAKŞEHİR
OSMANLOSPOR

"ASLI’NIN PATOLOJİK BOYUTTA SORUNLARI VARDI."

04 Eylül 2012 14:03

 

İşadamı Ahmet Bayer, geçtiğimiz hafta, Bodrum'da Mankenler Kraliçesi Aslı Baş’ın ölümüyle ilgili gözaltına alınıp adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış, oğulları Hakan Bayer ile Volkan Bayer ise tutuklanmıştı. Ahmet Bayer, bugün bir basın toplantısı düzenleyerek hakkındaki iddiaları cevapladı:

 *Bugüne kadar sevgili Aslı’ya olan saygım ve sevgimden ve çocuklarının intihar etmesini kabullenemeyen acılı bir anne babanın sadece acılarını paylaşmak istemelerini sandığımdan,basına kamuoyuna hiçbir açıklamada bulunmadım.

*Aslı Baş ile biz 2006 Mayıs sonu Haziran başı Clup Flipper’da düzenlenen bir organizasyon esnasında tanıştık ve bu bir haftalık organizasyonun sonunda birlikte benim yatımla seyahate çıktık. Aslı Baş ile ilişkimiz orda başladı.

*1 Eylül 2006’daki kazadan sonra telefonlarım çok yakın bir dostumdaydı ve Münich’teki hastanede yatarken yanıma geldi. Orda hemşire servisi olmasına rağmen Aslı bana kendisinin bakmak istediğini hemşire istemediğini söyledi ve o dönemdeki tüm ihtiyaçlarımda kendisi birebir bana destek oldu. Her gün 6 saat süren rehabilitasyon tedavileri boyunca yanımdan hiç ayrılmadı. Hatta kadim dostum Sevgili Ali Şen Köln’de beni ziyarete geldiğinde Aslı’nın bu fedakarlığını bu sevgisini gördüğü zaman takdir etmiştir.

 

*Aslı’cığım dünyanın en temiz kalpli, en iyi insanlarından biriydi ve hayat doluydu. Birbirimize çok uyuyorduk. Ancak Aslı’nın maalesef patolojik boyutlarda bir kıskançlık ve buna bağlı sinir krizleri geçirme sorunları vardı.

 

*En az haftada bir veya 15 de bir yaşadığımız bu krizler, aramızdaki ilişkiyi oldukça gerdi ve 2008 Ağustos başlarında Aslı ile ilişkimizi ben bitirmek zorunda kaldım. Bu ayrılıktan sonra Aslı’yla ara ara görüşmelerimiz, dostluğumuz, devam etti.

 

*Daha sonra Aslıyla tekrar 2010 yılı başlarında daha sık görüşmeye başladık. Ama psikolojisi bozuktu.

 

*Bir psikolog hanım bulduk.  Psikolojik tedavisi Ocak 2010 da başlayıp Mayısa kadar devam etmiştir. Mayıs ayında bana Amerikan hastanesinde

başka bir psikoloğa gittiğini ve onun verdiği yeni ilaçların kendisine çok daha iyi geldiğini ve kendini çok mutlu hissettiğini söyledi. Ve tekrar birlikte olmak istediğini söyledi.

 

*Birkaç hafta sonra en yakın arkadaşıma ve Aslı’ya artık kendisini kızlarımla kız arkadaşım olarak tanıştıracağımı söyledim. O da benim çok yakın dostlarıma inanamıyorum Ahmet artık benle bir gelecek düşünüyor beni çocuklarına tanıştıracak dünyanın en mutlu insanı benim demiş. Arkadaşlarımızda bizi kral kraliçe ilan ettiler bu aile arasında bir nişan mahiyetinde idi. Buyurun o dönemlere ve Aslı’nın intiharına kadar ailece geçirdiğimiz günlere ait ne kadar herkesin mutlu olduğunu gösteren binlerce sözden çok daha değerli olan birkaç fotoğraf…

Fakat 1 hafta önce öğreniyorum ki, Aslı 21 Şubat 2009 da alkol ve 5 kutu çeşitli ağrıkesici sakinleştirici ilaç alarak intihara teşebbüs etmiş. Bakırköy Acıbadem Hastanesine kaldırılmış. Orda midesi yıkanmış ve hayata geri döndürülmüş.

 

*Aynen son intihar girişiminde de görgü tanıklarının da ifade ettiği gibi Aslı yanımdan ayrılırken 6-7 yavaş adımla yürüyüp aniden koşmaya başlayarak 4-5 adımda bahçe çitlerine ulaşıp kendini aşağıya atmıştır.

 

*Size soruyorum bir insan öldürmeye niyeti olduğu bir kişiyi evinin içine sokar, çocuklarına kız arkadaşım diye tanıştırır ve 1500 müşterinin bulunduğu bir otelde evinin bahçesinden bu kişiyi aşağı atar mı?

 

*Bugüne kadar sadece şahit veya görgü tanığı olduğumuz için dosya gizlilik nedeniyle bize gösterilmedi. Biz bu bilgilere daha 3 gün önce sahip olduk ve burada kasten kamuoyu vemaalesef çok daha vahim olanı adalet yanıltılmaya uğraşılmıştır. Ve kısmen de başarılı olmuştur. Ben Türk Adaletine sonuna kadar güveniyorum. Çocuklarımın masumiyeti çok kısa zamanda ispat edilecektir.

 

*Tüm suçlamalar bilirkişi raporlarına dayandırılmaktadır. Bilirkişiler, karşı taraf avukatlarınınsavcılık makamına önerdiği bilirkişilerdir. Kendi uzmanlık alanları dışında tespitler veyorumlar yapmışlardır. Bu tespitler vahim hatalar ile doludur.

 

*Sonuç olarak Aslı’nın bu beklenmedik ve ani şekilde aramızdan ayrılmasına ben anne ve babasından çok daha üzgünüm.

 

*Aslı benim hayatımın en zor günlerinde benim yanımda olmuş ve hayatımı birleştirmeye karar vermiş olduğum sevdiğim bir kadındı. Onu ömrümün sonuna kadar saygı, sevgi ve şükranla anacağım.

 

 


Yorumlar

İLGİLİ HABERLER
DİĞER HABERLER
TUM-PLAJ-OZGE-OZPiRiNCCiYi-iZLEDi

TÜM PLAJ ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ'Yİ İZLEDİ!

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ, BUĞRA GÜLSOY İLE BAŞROLÜ PAYLAŞTIĞI ‘ACI TATLI EKŞİ’NİN SETİNE VERİLEN ARAYI SEVGİLİSİ BURAK YAMANTÜRK’LE ÇEŞME’DE GEÇİRİYOR.
Bomba Dedikodu

H.ŞENDİL HAMİLE Mİ?

HATİCE ŞENDİL İLE BURAK SAĞYAŞAR, MAYIS 2015'TE EVLENMİŞTİ. HATİCE ŞENDİL'İN HAMİLE OLDUĞU İDDİASINA SAĞYAŞAR'DAN YANIT GELDİ.
Laf Ebesi

KENAN BU SEZON YOK

KENDİSİ İÇİN YAZILAN İKİ DİZİYİ BEĞENMEYEN KENAN İMİRZALIOĞLU ÖNÜMÜZDEKİ SEZON EKRANDA OLMAYACAK.
Tv Dizi Kazanı

DALIŞ HOCASINI DÖVDÜ

‘LEYLA İLE MECNUN’ DİZİSİNDE CANLANDIRDIĞI ‘ERDAL BAKKAL’ KARAKTERİYLE ADINDAN SÖZ ETTİREN CENGİZ BOZKURT, GEÇEN HAFTA TATİL İÇİN GİTTİĞİ ANTALYA’NIN KAŞ İLÇESİNDE KARAKO...

ARZU SABANCI'DAN FLAŞ ASLIŞAH ALKOÇLAR VE ÖZGE ULUSOY YORUMU!

DENSA HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMER SABANCI’NIN BÜYÜK OĞLU HACI SABANCI, YAKLAŞIK DÖRT SENEDİR ÜNLÜ MANKEN ÖZGE ULUSOY’LA AŞK YAŞIYOR. ORTANCA OĞLU HAKAN İSE BİR YI...

SERENAY YOLLARDA...

ÜNLÜ OYUNCU VE MODEL SERENAY SARIKAYA, REKLAM YÜZÜ OLDUĞU MAVİ'NİN ÇEKİMLERİ İÇİN YURTDIŞINA ÇIKTI.

HAFTANIN EN İYİ MEKANLARI