BİLAL ÖZCAN YAZDI: CANISI NEDEN ÖLDÜ?

GAZETECİ BİLAL ÖZCAN, 'CANISI' VE DİĞER PEK ÇOK ŞARKIYLA MİLYONLARIN SEVGİSİNİ KAZANAN İBRAHİM ERKAL'IN BEYİN ÖLÜMÜNÜN GERÇEKLEŞMESİNİN ARDINDAN YAZDI.
detaylar için tıklayın

ÜYE GİRİŞİ

Kullanıcı Adı
Şifre

TRANS GÜZELLİK YARIŞMASI NE ZAMAN

CAĞLA AKALIN ANGEL OF TURKEY TRANS GÜZELLİK YARIŞMASI'NIN KURUCUSU ASYA DİLOVAN İLE BU SENE ÜÇÜNCÜSÜ DÜZENLENECEK YARIŞMAYI KONUŞTU.
detaylar için tıklayın
ARAMA
TACİZCİ ÜNLÜ KİM ?

14 YAŞINDAKİ KIZIN BABASI MÜZİK ŞİRKETİNİ BASTI VE AVAZI ÇIKTIĞI KADAR BAĞIRDI: KIZIMI SANA YEDİRMEM! GÖLGE KADIN'IN BU YAZISI KIYAMET KOPARTACAK!.
detaylar için tıklayın
DİZİ
POLİSİ
dizi polisi DİZİ POLİSİ YAZIYOR: MERYEM UZERLİ KOCASI ÖLMÜŞ DUL KADINLARA BENZEMİŞ!
SARIŞIN, GÜZELLER GÜZELİ, AMA BİR O KADAR DA SERT VE ELİ COPLU 'DİZİ POLİSİ' DİZİLERDE BEĞENDİKLERİNİ VE BEĞENMEDİKLERİNİ TEK TEK YAZDI... BAKIN 'DİZİ POLİSİ' K...
ANKET
2016-2017 SEZONUNUN ŞAMPİYONU KİM OLUR?
GALATASARAY
BEŞİKTAŞ
KONYASPOR
FENERBAHÇE
BURSASPOR
TRABZONSPOR
BAŞAKŞEHİR
OSMANLOSPOR

HÜLYA KOÇYİĞİT HUZUR EVİNDE YALNIZ KALDI

HULYA-KOCYiGiT-HUZUR-EViNDE-YALNiZ-KALDi 02 Eylül 2012 13:51

Usta oyuncu Hülya Koçyiğit en büyük hayalinin sadece oyuncuların kalacağı bir huzurevi açmak olduğunu söyledi. Koçyiğit, “Sanatçı arkadaşlarla birlik olamadık. Tek başıma da o maliyetin altından kalkamadım. Ben de küstüm” dedi. Sinema hayatına 1963 yılında başlayan ve ödüllerle dolu kariyerine 180 filmve 4 TV dizisi sığdıranHülya Koçyiğit yıllarca bir huzurevi açmak için çabaladığını ancak amacına ulaşamadığını söyledi.

 

Sadece oyuncuların kalacağı bir huzurevi hayalini kurduğunu söyleyen Koçyiğit şöyle devam etti: “Bu dostlarımız sinema camiasından uzak kalmak istemiyorlar. Ancak kendi gibi sinema emekçilerinin birlikte olduğu bir huzurevinde rahat edebilirler. Daha önce çok çalışmamoldu bu konuda. Ancak sanatçı arkadaşlarla birlik olamadık. Ben de tek başına omaliyetin altından kalkamadım.Obirliği sağlayamamamızın üzüntüsünü yaşıyorum. Ben de hayalkırıklığına uğrayıp, küstüm.”

 

HİÇBİRİMİZİN BİRİKİMİ YOK

 

Genç oyuncuların çok paralar kazandığını söyleyen Hülya Koçyiğit, “Bizim dönemimizde böyle büyük rakamlar söz konusu bile değildi. Yeni nesil oyuncular iyi ücretler alıyor. Bizler az para aldığımız için dönemimizdeki hiçbir sinema oyuncusu ne yazık ki birikimsahibi olamadı. Sinemaya gönül vermiş, onca filmde rol almış arkadaşlarımızın sefalet içinde ölmelerine yüreğimdayanmıyor” dedi.

 

“Yeşilçam filmlerini seyredip, ağlıyorum”

 

Birlikte rol aldığı arkadaşlarının birbiri ardına ölüm haberleriyle yıkılan Hülya Koçyiğit, Yeşilçam filmlerini izlerken gözyaşlarını tutamadığını söyledi. Koçyiğit, “O filmleri büyük bir hasretle izliyorum. Birlikte emek verdiğimiz arkadaşlarımın şimdi aramızda olmaması beni hüzünlendiriyor. Gözlerimden yaşlar akıyor. Çünkü onların ne kadar temiz ne kadar iyi insanlar olduklarını bir kez daha hatırlıyorum. Çok içim acıyor” dedi.

 

HABER: OKAN IŞIK


Yorumlar

İLGİLİ HABERLER
DİĞER HABERLER
TUM-PLAJ-OZGE-OZPiRiNCCiYi-iZLEDi

TÜM PLAJ ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ'Yİ İZLEDİ!

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ, BUĞRA GÜLSOY İLE BAŞROLÜ PAYLAŞTIĞI ‘ACI TATLI EKŞİ’NİN SETİNE VERİLEN ARAYI SEVGİLİSİ BURAK YAMANTÜRK’LE ÇEŞME’DE GEÇİRİYOR.
Bomba Dedikodu

H.ŞENDİL HAMİLE Mİ?

HATİCE ŞENDİL İLE BURAK SAĞYAŞAR, MAYIS 2015'TE EVLENMİŞTİ. HATİCE ŞENDİL'İN HAMİLE OLDUĞU İDDİASINA SAĞYAŞAR'DAN YANIT GELDİ.
Laf Ebesi

KENAN BU SEZON YOK

KENDİSİ İÇİN YAZILAN İKİ DİZİYİ BEĞENMEYEN KENAN İMİRZALIOĞLU ÖNÜMÜZDEKİ SEZON EKRANDA OLMAYACAK.
Tv Dizi Kazanı

DALIŞ HOCASINI DÖVDÜ

‘LEYLA İLE MECNUN’ DİZİSİNDE CANLANDIRDIĞI ‘ERDAL BAKKAL’ KARAKTERİYLE ADINDAN SÖZ ETTİREN CENGİZ BOZKURT, GEÇEN HAFTA TATİL İÇİN GİTTİĞİ ANTALYA’NIN KAŞ İLÇESİNDE KARAKO...

ARZU SABANCI'DAN FLAŞ ASLIŞAH ALKOÇLAR VE ÖZGE ULUSOY YORUMU!

DENSA HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÖMER SABANCI’NIN BÜYÜK OĞLU HACI SABANCI, YAKLAŞIK DÖRT SENEDİR ÜNLÜ MANKEN ÖZGE ULUSOY’LA AŞK YAŞIYOR. ORTANCA OĞLU HAKAN İSE BİR YI...

SERENAY YOLLARDA...

ÜNLÜ OYUNCU VE MODEL SERENAY SARIKAYA, REKLAM YÜZÜ OLDUĞU MAVİ'NİN ÇEKİMLERİ İÇİN YURTDIŞINA ÇIKTI.

HAFTANIN EN İYİ MEKANLARI